FA YAPI Hakkında

FA-YAPI LTD. ŞTİ. 2003 yılında yapı sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuş olup , 2007 yılında Ekcan Grup Şirketleri ile birleşerek Gölcük yolu üzerindeki yeni plazasın da hizmetlerine devam etmektedir. Yapı sektöründe pek çok önemli yeniliğe imzasını atan FA-YAPI, mutfak ve banyoları yenileme düşüncesinin yerleşmesinde öncülük yaparak çağdaş mutfak ve banyo tasarımlarının en önemli adresleri arasına girmeyi başarmıştır. 


2009 yılında önemli yapısal değişiklikler yaşayan FA-YAPI, ECZACIBAŞI A.Ş.?nin tüm ürünlerinin Türkiye’deki önemli pazarlama , satış ve proje ortağı haline dönüştü. Yetkili satıcı ve servisler ile iş ortaklığı anlayışı benimsetilerek pazarlama ve satış konularında verilen destekle pazardaki rekabet avantajları artırıldı.

Bünyesine katılan uzman kadrosu ve kapsamı gittikçe genişleyen hizmet alanları ile FA-YAPI, 2009 yılında bölgesinde modern mutfak ve banyolarda seçkin ve çok yönlü tasarım hizmeti ile satış yapan lider firma konumuna geldi. 


Yıllardır "müşteri odaklı" hizmet anlayışını benimsemiş olan FA-YAPI, bu alandaki çalışmalarını daha da ileri götürerek, satış öncesi ve sonrası hizmet geleneğini de geliştirerek sürdürüyor. 


FA-YAPI ile oluşturulmaya başlanan uzman satış kadrosu yapılanması ve yetkili alt nokta kanalına yayılarak , vitrin ve hizmet kalitesinde standartlaşma sağlıyor. FA-YAPI bir projenin çizim aşamasından hayata geçirilmesine kadar tüm aşamaları yerine getirerek "anahtar teslim" projelere imza atıyor.