Hizmetlerimiz

Ekonomi ve kalitenin bir arada buluştuğu yapı çözümlerinde lider kuruluş FA-YAPI, anahtar teslimi iç dekorasyon ve inşaat işlerinizle güvendiğiniz yapı firmanız olmaya devam ediyor.


FA-YAPI’ dan kalıcı çözümler anahtar teslimi iç dekorasyon ve ince inşaat işleriniz için doğru çözümler FA-YAPI’da. İşlerinizin ekonomik,estetik olması ama kaliteden ödün vermeden ve zamanında olmasını istiyorsanız bize uğramadan karar vermeyin.


Öncelikli faaliyet alanımız anahtar teslimi daire iç dekorasyonu olmakla birlikte, eviniz, ofisiniz, işyeriniz için pratik ve modern dekorasyon çözümlerimizle de sizinleyiz.


İş yerinde tadilat ya da güzelleştirme yapıp, vizyonunu genişletmek isteyenler. Eski evini ya da işyerini satmak isteyen, ama bu satıştan maksimum kazanç hedefleyen mal sahipleri. Yeni ev alacak bütçesi olmayan, ama evine yeni ev havası katmak isteyenler.


Mutfak, banyo, kapı, parke, mobilya ve seramik ürünlerimizle içmimari projelendirme ve yüksek kalite tasarım ile özel çalışmalarımızla hizmetinizde olmaya devam ediyoruz.